MÁTE OTÁZKY?

Odpovědi na nejčastější otázky

Zajímají vás podrobnosti k webovkám? Zde najdete odpovědi. Pokud ne, tak nám svou otázku napište.

Vše, co pro běžný web potřebujete. A navíc existují tisíce tzv. pluginů, které lze do webu doinstalovat a tím získat prakticky jakoukoliv funkci.

Ano zvládnete. O všechny technické věci se postaráme. Vy k webu získáte video kurz, díky kterému si snadno vše vytvoříte. Je to velmi jednoduché. Prostě si zvolíte barvy, doplníte texty, obrázky a web bude na světě.

Váš webhosting pro Webovky s úsměvem použit nemůžeme, protože pro ty máme vyladěný webhosting u nás. Spravovat váš vlastní webhosting by bylo náročné a cena by musela být vyšší. Rádi vám však pomůžeme převést ho k nám.

Veškeré parametry najdete zde.

Existují doplňky, tzv. pluginy, kterými lze web o funkce eshopu rozšířit, ale moc to nedoporučujeme. Pokud potřebujete mít na webu objednávkové formuláře, tak doporučujeme aplikaci FAPI. A pokud potřebujete vyloženě e-shop s košíkem, tak doporučujeme toto e-shopové řešení.

Pokud chcete vyloženě e-shop, tak zvolte jej. Pokud chcete mít web i e-shop, tak si objednejte u nás web a zvlášť e-shopové řešení. Stránky webu budou na doméně a eshop na tzv. subdoméně. To znamená např. na eshop.adresawebu.cz.

Hned jakmile se spáruje platba s vaší objednávkou, tak běžíme zakládat vaše nové webovky, což děláme ručně, bez robota, aby vše bylo v pořádku a dle vašeho individuálního přání. Nicméně do 3 pracovních dnů můžete začít na svém webu pracovat.

Web budete mít vytvořený ve WordPressu a jeho veřejně dostupných rozšířeních. Tím pádem vám nedržíme zbraň u hlavy, že musíte využívat Webovky s úsměvem navždy. Když se rozhodnete, že je chcete spravovat někým jiným, tak si koupíte webhosting a pluginy samostatně, a web převedete. 

Není to jako když máte web vytvořený v systému, který když přestanete platit, tak se vám web smaže. Máme rádi svobodu a tu chceme dopřát i vám.

Existuje celá řada redakčních systémů, ve kterých je možné mít svůj web s možností editace.

Tím nejznámějším a nejpoužívanějším je redakční systém WordPress, který je dle oficiálních statistik využíván na 42 % webových stránek světa. Ten bude i na vašich webovkách.

WordPress používají pro svůj web např. společnosti The Walt Disney Company, Mercedes-Benz, stránky Bílého domu, blog Microsoft news a spousta dalších.

Proč je tak oblíbený?

Možnost přihlásit se a editovat obsah bez programátora. Takže každá změna nebude trvat věčnost.

Má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu. To znamená, že pokud s webem potřebujete pomoci, tak vždy najdete někoho, kdo to umí.

Stovky rozšíření, díky kterým získáte funkce, které potřebujete. V podstatě na většinu potřeb vznikají funkční rozšíření (tzv. pluginy), které stačí do systému doinstalovat a získáte tím potřebnou funkci.

Navíc my vám do něj doinstalujeme editor Elementor Pro, který má všechny funkce, které pro svůj web potřebujete a maximálně zjednodušuje tvorbu a úpravy.

MÁTE JINOU OTÁZKU?

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám ji: