Kadeřnictví, manikúra, pedikúra, solária, ...

Prezentujte vaší krásu kvalitně.

Víme, že zažíváte každodenní boj s konkurencí. Chceme vám pomoci s tím, co umíme s tím co umíte vy. Získejte nad konkurencí výhodu v podobě kvalitního webu, který si můžete vytvořit sami nebo s námi.

Proč mít vůbec web?

Žijte i online

Chápeme, že vaše služby se jednoduše online dělat nedají. O to se snažit ani nemusíte, prostě to nejde. Ale o to více důležité je prezentovat se na internetu tak, abyste ukázali vaší práci  tam, kde se pohybují statisíce lidí denně.

A nesmíte to odfláknout. Prezentace online, je pro vás druhá výloha, druhý styl referencí, který napoví lidem, jestli k vám zajít nebo si vybrat jiný podnik.

My ale už web máme

Máte už web?

Jako my bychom nedokázali říci, jestli ta nebo ona klientka má kvalitní účes nebo kvalitní nehty, tak nejspíše vy nedokážete posoudit, zda váš web odpovídá všem marketingovým a grafickým pravidlům. To je normální.

Pošlete nám váš web a my se na něj podíváme, natočíme o něm video a vše vám pošleme, abyste si mohli být jistí, jak na tom váš web je.

Jak vám audit pomůže?

Pokud si nejste jistí, jestli je váš web dobrý nebo vám nepřináší kýžené výsledky, nejspíše nastal čas na odborný audit, který vám dá odpovědi.

1

Zjistíte plusy a mínusy vašeho webu a snáze na něj tak přivede potencionální zákazníky

2

Získáte video audit, ze kterého můžete vždy vycházet sami nebo s námi.

3

Odhalíte, jak přemýšlí vaši klienti. Co je zajímá a jak uvažují o službě kterou potřebují

Audit webu zdarma

Nezávazný audit zdarma

Nemusíte hned stavět nový web. Ověřte si u nás zdarma, jestli je to vůbec potřeba. Zanechte nám na sebe kontakt a adresu webu a my se na váš web mrkneme.

Můžeme ušetřit?

S námi nebo bez nás

Posledních několik let jsme pracovali na vytvoření systému, který by našim klientům odemkl možnost tvořit si web sami nebo kdykoliv s námi. A to se nám povedlo!

Můžete si od nás pořídit šablonu kompletního webu a sami si jí upravit s našimi návody. Pokud se vám ale nechce nebo nemáte čas, jsou tu naši webmastři, kteří šablony detailně znají a kdykoliv mohou naskočit od začátku nebo do rozběhnuté tvorby a pomoci vám. Nikdy, opravdu nikdy v tom tak nebudete sami.

Jak to funguje?

Kompletní web
už za 15 minut

Šablony webu jsme dělali tak, aby vám ušetřili maximum času, a tak jsme je dotáhli k dokonalosti. Stačí nahrát logo, přidat texty a obrázky a je hotovo. Těm nejrychlejším to zabralo jen 30 minut. 

Nevěříte? Tak se podívejte na video.

Precizní prezentace

Lidé jasně uvidí, proč jste tak dobří

Máte šablony i pro salóny?

Na míru vašim službám

Přichystali jsme si pro vás sérii šablon přímo pro váš obor. Úprava tak bude ještě jednodušší, protože vycházíme přesně z toho, co váš obor vyžaduje.

Víme, jak moc pro vás je důležitá prezentace vašich výsledků, proto v šablonách najdete například stránku Galerie, která je přichystaná pro vaše fotografie.

Nevybrali jste si? Nevadí, napište nám a můžeme vytvořit web na míru vašemu salónu.

Prezentujte krásu kvalitně

Čím začít?

Jestliže víte, že váš web je špatný, nezdržujte se auditem a rovnou si vyberte šablonu nebo nás kontaktujte. V jakémkoliv jiném případě vyplňte žádost o audit zdarma a my se s vámi brzy spojíme.

Audit webu zdarma

Nezávazný audit zdarma

Nemusíte hned stavět nový web. Ověřte si u nás zdarma, jestli je to vůbec potřeba. Zanechte nám na sebe kontakt a adresu webu a my se na váš web mrkneme.