Mějte svůj web za 20 minut

Soustřeďte se jen na vlastní tvorbu. Vše ostatní zajistíme za vás. A pokud budete potřebovat máme pro vás tým webmasterů.

3 cesty, jeden cíl

Vydejte se na jednu ze tří cest. Není problém kdykoli přejít, ale vždy si můžete být jistí, že dojdete do cíle a vytvoříte si svůj web.

Zvládnu to sám

Potřebujete jen čistý web se zajištěním domény a hostingu? Žádný problém. Zajistíme vám čistý web s Elementorem.

Tvořím pomocí kurzu

Technikálie zajistíme my a vy se můžete soustředit na kurz a učení s Elementorem a jak postavit web.

Nechám si web vytvořit

Nechcete nebo nemáte čas si vše zajišťovat sami? Nevadí, vyberte si šablonu a o zbytek se postaráme my.

nechte to na nás

Technické věci
zajistíme za vás

Patříte mezi ty, kteří neradi řeší technické věci nebo nerozumí tomu, co jsou DNS, hosting, doména a podobně? U nás to vůbec nevadí. Naše služba je postavena tak, aby se všechny technické věci řešili u nás a na vás zůstala pouze kreativita ohledně tvorby webu.

GLOBÁLNÍ NASTAVENÍ

Administrace
na maximum

Při vytváření jakékoliv šablony myslíme na její následné používání. Všechny stránky vytváříme tak, jak se v praxi používají. Každá stránka je navíc napojena na tzv. globální nastavení, které vám umožní z jednoho místa po celém webu změnit například barvy nebo písma. Za pár minut si tak můžete proměnit šablonu k obrazu svému.

vzdělávání

Videokurz zdarma

Nový systém je vždy tak trochu výzva. Chceme vám ale první krůčky s webem maximálně ulehčit a proto vám ke každé šabloně dáme kurz tvorby webu zdarma. V něm se můžete naučit, jak web ovládat a přizpůsobit si ho. Nebudete tak závislý na vašem webmasterovi při malých úpravách jako je přidání jedné věty nebo výměnu obrázku. To hravě zvládnete sami.

WEBMASTEŘI

Jsme tu pro vás

Pokud byste se zasekli nebo jednoduše se o web nechtěli starat, máme pro vás tým profesionálů, kteří každou šablonu umí ovládat a mohou vám tak kdykoliv pomoci. Našeho webmastera si můžeme kdykoli vyžádat a navázat s ním jednorázovou nebo dlouhodobou spolupráci. Nejste na to sami.

V ceně

Elementor a pluginy

Naše šablony fungují na systému WordPress s nadstavbou pluginu Elementor. Společně s tím najdeš ve svém webu další premiové pluginy, které ti umožní vytvářet perfektní stránky. Patří mezi ně například Crocoblock nebo WP-Rocket. Aby tvůj web byl maximálně chráněný, tak v rámci hostingu máme zajištěné extra zabezpečení a v samotném webu můžeš najít další. Nemusíš se ale být, i tohle nastavujeme za tebe.

pojď na to

Začni ještě dnes

Cena: 398 Kč / měsíčně

Pokud koupíte vše samostatně: 9 450 Kč ročně

100 % spokojenost

Popis

50+ nemovitostí

Popis

10 let skvělé praxe

Popis

Video jako důkaz

Podívejte se na 20ti minutové video, ve kterém vám ukážeme, jak se jednoduše pracuje s šablonou a jak za tento čas si můžete šablonu přizpůsobit k obrazu svému. Rychle a jednoduše.