On-line kurzy, školení a další...

Členská sekce s webem za pár minut

V dnešní době nemusíte pořádat školení nebo různé workshopy. Stačí si postavit web s uzamčenou sekcí, kde budou vaše videa a prodávat do ní přístup. Obsloužíte tak daleko více lidí po celé republice.

Proč mít vůbec web a uzavřenou sekci?

Žijte i online

Spousta lidí nám říká, že jejich obor dělat online nejde. Do jisté míry mají pravdu, jenže vy nemusíte ukazovat přesně to, co děláte. Můžete na to jít z jiného úhlu. Vezměte si například kadeřnice? Naučíte je stříhat online? Určitě ne. Můžeme ale svým klientům ukázat, jak lépe o své vlasy pečova,t jaké produkty používat, čemu se vyvarovat, jak si udělat hezký cop a tak dále. 

Ani zedník vás řemeslo nenaučí online, ale i tak vám může online předat spousty rad, zkušeností a vychytávek. Takže můžete prodávat online své řemeslo? Ano.

Sestavte si plán

Jak na to?

Začněte tím, že si napíšete naprosto všechno, co můžete natočit. Čím více, tím lépe. Poté jednotlivé nápady seřaďte a udělejte nějaký program, jak by videa mohla jít za sebou.

Nemusí to být ale ve formě seriálu, můžete mít knihovnu videí nebo vůbec videa mít nemusíte. Jednoduše můžete předat obsah tak, jak si myslíte, že to bude pro vaše klienty nejlepší.

Pak už zbývá jen web a natočit videa. A s tím prvním vám pomůžeme my ve spolupráci s FAPI.

Web je nad mé síly

Ne každý je Ajťák… Chápeme. My vašemu oboru pravděpodobně rozumíme stejně jako vy našemu. To je v pořádku. Proto jsme využili naše vědomosti a předáváme vám službu, která je co nejvíce zjednodušená, abyste měli minimum práce s technickými věcmi. Mít web s uzavřenou částí tak není nic náročného, uvidíte, že to pro vás nakoenc bude zábava.

Jsme tu pro vás

S námi nebo bez nás

Posledních několik let jsme pracovali na vytvoření systému, který by našim klientům odemkl možnost tvořit si web sami nebo kdykoliv s námi. A to se nám povedlo!

Můžete si od nás pořídit šablonu kompletního webu a sami si jí upravit s našimi návody. Pokud se vám ale nechce nebo nemáte čas, jsou tu naši webmastři, kteří šablony detailně znají a kdykoliv mohou naskočit od začátku nebo do rozběhnuté tvorby a pomoci vám. Nikdy, opravdu nikdy v tom tak nebudete sami.

web za pár minut

Co je to ta šablona?

Šablona webu je předchystaný kompletní web se všemi potřebnými částmi. Pokud se webům nevěnujete, tak se šablonou ani nemusíte, protože vše jsme připravili za vás a to i s celou členskou sekcí. 

Vám stačí už jen si vyměnit fotky a texty, případně barvy a vrhnout se na uzavřenou část, kam je potřeba dodat všechna videa. Ale nemusíte mít obavy, na vše máme videonávody.

Podívejte se, jak se šablona ovládá.

Vyberte si podle svého

Není tu to, co hledáte? Napište nám. Spousta šablon jde pomocí malých zásahů změnit na úplně jiné weby nebo weby pro jiné obory.

Čím začít?

Vyzkoušejte si naší šablonu s uzavřenou členskou sekcí zcela zdarma. Stačí se registrovat. Dostanete se rovnou na web připravené šablony, kde si můžete nanečisto vše upravit nebo rovnou vytvořit váš nový web.